Dodáváme produkty

Pneumatický spínač drtiče

 

Pneumatický spínač drtiče slouží k bezpečnému ovládání ovládání drtiče přímo z desky pracovního stolu nebo dřezu (tlačítko v provedení v barvě chrom/bílá), montážní otvor má průměr 35 mm.

Možnosti ovládání drtiče (instalace)

1.) drtič je zapojen do zásuvky, která je ovládána již předem zabudovaným vypínačem v blízkosti dřezu. Tato varianta však vyžaduje poměrně komplikované zabudování vypínače do stěny při současném dodržení všech bezpečnostních norem, což může narušovat jak estetiku tak ergonomii.
Tyto práce je třeba svěřit kvalifikované osobě nebo firmě! Pneumatický spínač drtiče

2.) vhodnější variantou je použití pneumatického spínače, kdy je pneumatické ovládací tlačítko umístěno přímo na dřezu nebo na pracovní desce stolu. Toto ovládání je nejbezpečnější, estetičtější a pohodlnější. Rovněž instalace je snadnější. Pneumatický spínač je vybaven standardním síťovým přívodem s vidličkou, kterou můžeme zapojit do libovolné zásuvky. Zásuvka musí být vždy řádně uzemněná a její zapojení a jištění odpovídat příslušným ČSN. Dále je vybaven zásuvkou, do které se zasune vidlička síťového přívodu drtiče. Pneumatický spínač je určen výhradně pro drtiče Waste:Master s originální vidličkou!
Podrobný návod a popis najdete v návodu k pneumatickému spínači.

Kód: WMpneuspinac
Přepravní hmotnost: 0.7kg
Cena s DPH:

750 Kč

Cena bez DPH: 630 Kč
Skladová dostupnost: k dispozici ihned
Cena montáže s DPH: 0 Kč

Objednat Pneumatický spínač drtiče ..»

TIP: Objednání není závazné. Naši pracovníci Vás budou kontaktovat s detailní nabídkou.